Jakie właściwości ma wzmacniacz szerokopasmowy

Jeśli chcesz zamówić wzmacniacz szerokopasmowy, koniecznie sprawdź https://www.telmor.pl/Produkty/Wzmacniacze-szerokopasmowe

Wzmacniacz szerokopasmowy to nowoczesne urządzenie wykorzystywane przez operatorów TVK. Ich zasadniczą funkcją jest zwiększenie mocy sygnałów kierowanych do poszczególnych telewizorów. W którym miejscu umieszcza się wzmacniasz szerokopasmowy i jakie są jego właściwości?

Wzmacniacz szerokopasmowy – redukuje zakłócenia

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych pracują z reguły w paśmie 50 Hz – 1 GHz. Znakomicie redukują różne awarie wywołane np. przez usługi internetowe i pozwalają na transmisję kanałem zwrotnym. Z reguły zlokalizowane są w blokach, aby dostarczać sygnał bezpośrednio. Zasilanie urządzeń odbywa się zdalnie lub lokalnie, dzięki czemu ich lokalizacja nie nastręcza żadnych problemów. Transmitowany sygnał jest znakomitej jakości, a eksploatacja wzmacniacza prosta. Sprzęty te charakteryzują się optymalnym poziomem wyjściowym – w granicach 123dBuV. Poziom może być różny, w zależności od stosowanego urządzenia.

Wzmacniacz szerokopasmowy – szybka obsługa

Regulacja parametru toru RF jest bardzo prosta. Wykorzystuje się w tym celu moduły WHX-823 lub wkładki JXP. Do urządzeń zaimplementowano również profesjonalne zabezpieczenie przed przepięciami pochodzącymi z linii, dzięki czemu są niezwykle bezpieczne. Nowoczesne modele wyposażono w specjalistyczny filtr ingresu. Niski koszt inwestycji powoduje, że te urządzenia są szeroko rozpowszechnione i gwarantują widzom znakomitą moc sygnału w domowych telewizorach. Niezaprzeczalną zaletą jest też niski poziom mocy do <5W.

Dane teleadresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]