Polski dystrybutor precyzyjnych silników elektrycznych DC i sterowników serwo

Na ultrarobotics.pl dowiecie się wszystkiego o dystrybutorze przekładni planetarnych.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz powszechne wykorzystanie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu, zmusza do poszukiwania najlepszych rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Warszawska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. dokładne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od najlepszych globalnych producentów.

Silniki elektryczne, motoreduktory oraz przekładnie od renomowanych producentów

Działająca od przeszło dekady na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych), silników prądu stałego, jak również przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z najwyższej klasy materiałów przez uznanych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się wyjątkową żywotnością oraz solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie m.in. w produkcji wyposażenia medycznego, frezarek czy robotów przemysłowych, a z racji możliwości ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w kosmonautyce, kriogenice i lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącą z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD świetnie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, znacznej wilgotności (nawet do 95%), jak również przy ekspozycji na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Polska firma Ultra Robotics ma w ofercie też rozwiązania od Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp, Positec oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Dane teleadresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]