Dla kogo są kolczyki na biglach?

kolczyki bigle, kolczyki na biglach, biżuteria srebrna

Biżuteria to nie tylko szlachetne kamienie oraz inne materiały. Istotne są wszak zarówno ich projekty, ale też względy praktyczne – kolczyki, których nie używa się komfortowo bez wątpienia rzadko będą wyciągane ze szkatułki. Z tego względu wybierając biżuterię warto dowiedzieć się, jaki typ zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest rzecz jasna ogromna – angielskie, sztyfty czy bigle. Który typ będzie najlepszym rozwiązaniem? Dobrze między innymi postawić na kolczyki na biglach – są bowiem wygodne oraz świetnie się prezentują.

Kolczyki na biglach – jak dobrać?

Kolczyki na biglach polecane są przede wszystkim dla kobiet o lekko kanciastej twarzy – bywają wysokie, więc nadają twarzy wyrazistości. Świetnie będą także wyglądały na owalnej twarzy – zwłaszcza, jeżeli postawimy na kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Powinniśmy rzecz jasna nadmienić, iż klientki o trochę innej buzi też mogą nosić kolczyki na biglach – muszą jedynie wybrać odpowiedni model.

Kolczyki na biglach – jakie znajdziemy na rynku?

Kolczyki na biglach produkowane są z różnych kamieni – to zależne jest od ich ceny i wyobraźni jubilera. Największą popularnością cieszą się z pewnością kolczyki na biglach z turkusem, bursztynem oraz minerałami sztucznymi – między innymi z chalcedonem. Jakie najlepiej kupić? To rzecz własnych upodobań – niekiedy lepiej prezentować się będą kolczyki z turkusem, innym razem lepiej sprawdzi się minerał syntetyczny, zatem zakup kolczyków powinniśmy przeanalizować samemu.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]