Długie kolczyki pasują do różnych typów urody

Jeśli potrzebujesz kolczyków długich, koniecznie odwiedź ten adres

Elegancka biżuteria znakomicie podkreśla naturalny urok wszystkich kobiet i sprawdza się w przeróżnych sytuacjach – można ją założyć na wielkie bale, do pracy lub romantyczną randkę we dwoje. Jak dopasować długie kolczyki w zależności od rodzaju urody?

Kolczyki długie – subtelne łańcuszki, listki i pałeczki

Długie kolczyki współgrają z rozmaitymi typami urody – mogą je nosić panie z wyraźnie zaakcentowanymi kośćmi policzkowymi, jak również te o krągłej twarzy. Wszystko jest zależne od rezultatu, jaki pragniemy ostatecznie uzyskać. Kolczyki długie na minimum dwa cm doskonale wysmuklają szyję i wyszczuplają twarz, a specjalne ku temu właściwości mają wzory kolczyków o pociągłym, a przy tym wąskim kształcie, na przykład w formie pałek lub listków. Popularne są też wiszące kolczyki w formie cienkich łańcuszków, które cudownie wyglądają na uszach oraz stanowią bardzo delikatny akcent, który nie dominuje stylizacji. Dzięki stosownej biżuterii cała sylwetka staje się wizualnie smuklejsza i sprawia wrażenie lżejszej. Długie kolczyki mogą także przybrać formę kół – takie wzory nie wysmuklają szyi, ani nie podkreślają rysów twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku kobiet, którym zależy na osiągnięciu delikatnego tonu stylizacji.

Na jakie okazje wypada założyć długie kolczyki?

Kolczyki długie sprawdzą się zarówno na co dzień oraz na świąteczne okazje. Będą wspaniałym dopełnieniem wieczorowej sukienki, ubranej na przykład na wesele, zabawę szkolną lub Sylwestra. Na romantycznej randce najlepiej sprawdzą się z kolei wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których niesamowity blask na pewno urzeknie każdego. Śliczne kolczyki srebrne z lazurowymi cyrkoniami zaakcentują błękitną barwę oczu, a pozłacane pałeczki będą świetnie współgrać z innymi elementami biżuterii. Na co dzień można z kolei zakładać długie kolczyki srebrne w formie listków – są niezobowiązujące oraz wspaniale akcentują styl casual. Rozsądnym pomysłem na biżuterię na spotkanie służbowe są długie srebrne kolczyki z perłami – to atrybut ponadczasowej klasy.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]