Kolczyki na sztyftach – dlaczego warto je nosić?

kolczyki na sztyftach, kolczyki sztyfty, kolczyki ze sztyftami, biżuteria srebrna

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, wpływa nie tylko użyty do ich wyrobu metal, projekt i ozdobne kamienie, ale także rodzaj mocowania. W sklepach dostępne są najróżniejsze typy mocowań – między innymi długie bigle lub niewielkie sztyfty. Te drugie to najbardziej odpowiedni zakup dla wszystkich kobiet, które cenią prostotę oraz wygodę, bo małe kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i nie obciążają uszu. Szczególnie istotna jest także rozmaitość projektów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie modele na specjalne imprezy oraz te, które bez problemów możemy zakładać na spotkania w małym gronie.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach okazują się nierzadko naprawdę stylowe, a przy tym nie zniechęcają nadmiarem. Dobrym pomysłem okażą się z pewnością wyprodukowane ze srebra kolczyki wysadzane niewielkimi, szlachetnymi kamieniami – topazem lub bursztynem. Najlepiej pasować będą do skromnych, lecz eleganckich strojów – ich wkomponowanie upraszczają małe rozmiary i minimalistyczny wzór.

Zwykłe kolczyki na sztyftach

Z podobnych względów kolczyki na sztyftach możemy zakładać także do zwykłych strojów. Do pracy warto założyć zwłaszcza kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi minerałami – wyglądają niemal tak dobrze, jak naturalne, ale ich możliwe zapodzianie nie będzie tak bolesne. Syntetyczne minerały, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy też dobrze wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku humorystyczną główką.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]