Kolczyki serduszka – dla dzieci i dorosłych

Potrzebujesz kolczyków serc? Odwiedź tę stronę.

Kolczyki serca są chętnie kupowanym rodzajem biżuterii dziecięcej i damskiej – można je ubrać na wszelkie okazje, świetnie podkreślają urodę, są także fenomenalnym pomysłem na upominek. Jakie rodzaje kolczyków dostępne są w sprzedaży? Z jakich materiałów z reguły są wytwarzane kolczyki serduszka?

Kolczyki serduszka – do szkoły oraz na okazjonalne wyjścia

Motyw serca jest popularnie używany w jubilerstwie. Stanowi on punkt wyjścia do wytwarzania kolczyków tak dla dzieci, jak i dla pań. Kolczyki serca są eterycznym dodatkiem do licznych stylizacji. Są wytwarzane zarówno w postaci kolczyków wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi rodzaj kolczyków jest zazwyczaj wybierany na swobodne okazje – ubieramy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki na sztyftach nie górują nad stylizacją, ale w dyskretny sposób akcentują prawdziwe piękno kobiety. Z kolei długie kolczyki serca mogą być wykorzystywane do optycznego wysmuklenia szyi i wyszczuplenia oblicza. Takie kolczyki zakłada się na spotkania z ukochanym, wieczory w teatrze bądź studniówki i wspaniale łączą się one ze stylowymi sukienkami. Natomiast dzieci mogą założyć kolczyki serduszka zarówno na Pierwszą Komunię, jak i do szkoły.

Kolczyki serduszka – idealny upominek dla ukochanej osoby

W sprzedaży można kupić kolczyki serduszka wytworzone ze srebra i złota. Popularne są również modele pozłacane – tańsze, a przy tym wyglądają nader wspaniale. Zarówno kolczyki wiszące, jak i sztyfty mogą być przystrojone kamieniami szlachetnymi, na przykład cyrkoniami, które zaakcentują piękno właścicielki. W sklepach znajdziemy kolczyki serduszka w kolorze rubinowym bądź błękitnym, a także modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można ofiarować w prezencie członkowi rodziny, na przykład na Dzień Matki, złote gody oraz z mnóstwa innych okazji. Podarowane kochanej osobie – babci, dziewczynie czy też współmałżonce, kolczyki serca będą zawsze przypominać o łączącej was więzi, szacunku i miłości.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]