Kolczyki wiszące – jak je dopasować?

Chcesz zamówić kolczyki wiszące? Skieruj się tutaj

Kolczyki to jeden z najpopularniejszych typów biżuterii. Noszą je nie tylko kobiety – rosnącym od jakiegoś czasu zainteresowaniem cieszą się również wśród panów, zwłaszcza tych ceniących sobie niekonwencjonalny styl. Nie sposób jednakże kwestionować, iż kategoryczna większość wzorów wytwarzana jest z myślą o kobietach. Wyjątkowo dobrze prezentują się w szczególności wiszące kolczyki. Bardziej rzucają się w oczy, a dzięki temu w większym stopniu oddziałują na to, jak inni postrzegają konkretną stylizację. To z tego powodu są niesłychanie popularne wśród kobiet w różnym wieku i noszących się w różnorodnych stylach. Duże zróżnicowanie wiszących kolczyków umożliwia dopasowanie ich właściwie do dowolnej sukienki. Jak więc wybrać wiszące kolczyki pasujące do danej sytuacji? Na jakie ich cechy powinniśmy zwracać przede wszystkim uwagę?

Kolczyki wiszące – zwróć uwagę na ich długość oraz design

Design kolczyków i ich długość to aspekty najbardziej wpływają na to, jak wizualnie będzie widziana nasza twarz, zatem należy wziąć je pod uwagę wybierając kolczyki wiszące. Długie wiszące kolczyki (w sprzedaży kupimy takie mające nawet 8-9 centymetrów) wyciągają twarz, natomiast te krótsze powodują, iż wydaje się ona okrąglejsza. Design kolczyków posiada tu też gigantyczne znacznie. Wąskie powodują wysmuklenie owalu, natomiast te bardziej sferyczne – wręcz przeciwnie. W sprzedaży znajdziemy także kolczyki bardziej neutralne, które nie zmieniają nazbyt postrzegania kształtu naszego oblicza – w tym miejscu bezapelacyjnie powinniśmy napomknąć przykładowo o kolczykach przypominających łzy.

Do jakich kreacji można nosić wiszące kolczyki?

Poszukując wiszących kolczyków dobrze dobranych do danej kreacji powinno się pamiętać, że są one niezwykle wyraźnym dodatkiem. W towarzystwie innych wyrazistych kosztowności mogą zatem wywołać odczucie braku umiaru. Stąd zaleca się wystrzegać się noszenia ich do ogromnych zegarków, kolii lub bransoletek. Kolczyki wiszące będą natomiast prezentowały się znakomicie, gdy w stylizacji będą najsilniejszym akcentem – w rzeczy samej pod warunkiem, iż będą współgrały z fryzurą, sukienką oraz butami.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]