Kolczyki z cyrkoniami na każdą okazję

biżuteria z cyrkoniami, kolczyki z cyrkoniami, cyrkonie

Kolczyki z cyrkoniami to idealny podarunek dla każdej Polki. Tego rodzaju świecidełka idealnie współgrają z kolczykami wyprodukowanymi ze srebra. Zobaczmy zatem, w jaki sposób kupować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – lepsze kolorowe czy przezroczyste?

Cyrkonie to sztuczne kamienie szlachetne, mające znakomite parametry estetyczne. Połyskują pod wpływem światła kryształowym lśnieniem, są profesjonalnie wyszlifowane oraz pozbawione barwy. Ich wygląd doskonale przypomina szlachetne brylanty, sprawdzają się zatem jako detal zdobniczy. Na rynku znajdziemy także wielobarwne rodzaje cyrkonii – poprzez użycie odpowiednich domieszek można otrzymać poniższe kolory: szafirowy, bordowy, seledynowy, orzechowy. Najczęściej wytwarza się kolczyki z cyrkoniami, bo pasują na każdą okazję – jako prezent z okazji rocznicy ślubu lub na Gwiazdkę.

Najpiękniejsze kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie stosuje się cyrkonie, przede wszystkim w kompozycjach ze srebrem. Te szlachetne ozdoby są twarde i niewrażliwe na czynniki zewnętrzne, dlatego idealnie pasują do srebrnych obrączek, bransoletek, a także zawieszek. W jakich sklepach dostaniemy dodatki z cyrkoniami? Ogromny wybór oferują sklepy on-line, gdzie możemy zamówić śliczne kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w rozmaitych wersjach i konkurencyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu mamy upragnioną i stylową biżuterię. Odbiorcy często zamawiają klasyczne kolczyki, jak również te bogato dekorowane.