Kolczyki z koralem

Jeśli chcesz kupić kolczyki z koralem, odwiedź ten adres

Dlaczego w kolekcji biżuterii każdej kobiety muszą znajdować się kolczyki z koralem? Zbawienne właściwości korali znane są już od wieków. Podobno eliminują nerwowość. Koral pobudzi witalność i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Ma działanie wyciszające. Koral posiada także właściwości regenerujące: wzmacnia kości, a także reguluje cykl menstruacyjny. Koral przypisywany jest zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – jest w czym wybierać

Zdecydowanie najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, różowoczerwonym i łososiowoczerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali sa najbardziej popularne? Gdzie łowi się najpiękniejsze korale? Popularne gatunki koralowców to koral czerwony wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz Corallium elatius z rejonu Japonii.

Do czego pasują kolczyki z koralem?

Kolczyki z korali pasują niemal do wszystkiego i nie są ani przesadnie ozdobne, ani nadto skromne. Taki typ biżuterii można zakładać codziennie, do zwykłych bluzek i bawełnianych spodni. Świetnie pasują do stylizacji inspirowanych polskim strojem ludowym.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]