Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Na http://tinyurl.com/y38pevoc możesz uzyskać pomoc złotnika Kraków

Wraz z rozkwitem rynku i ewolucją internetu, zmodyfikowaliśmy także nasze zwyczaje związane z robieniem zakupów. Obecnie bardzo chętnie wykorzystujemy opcję zamawiania w sieci. I chociaż w internecie można kupić nieomalże wszystko, nadal wiele artykułów opłaca się kupować w tradycyjnych sklepach. Jednym z nich jest biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz poradę od specjalisty

Kupno platynowego wisiorka, broszki czy pierścionka wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Tym samym, by mieć pewność, że biżuteria zaspokoi całkowicie nasze oczekiwania, najlepiej przyjrzeć się jej bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest kilka przesłanek, które uzasadniają takie postępowanie. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy planujemy nabyć obrączki ślubne czy też pierścionek, mamy możliwość przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak faktycznie będzie ona wyglądać na palcu. Jeśli zaś wybierzemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on za luźny albo za ciasny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do właściwego wymiaru lub zrobi nowy. Inną zaletą zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania profesjonalnej wskazówki jubilera. Pokażeon, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, poradzi nam jak dopasować stosowny kruszec, zaprezentuje popularne trendy we wzornictwie, a osobom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co obecnie wręcza się z okazji ślubu, urodzin czy chrztu.

Sklep jubilerski – reperacja zniszczonej biżuterii i jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale także świadczą dodatkowe usługi. Główną z nich jest renowacja zniszczonej biżuterii. Jeśli rozerwał się nam naszyjnik albo wypadł kryształek z kolczyka, złotnik błyskawicznie i perfekcyjnie zreperuje go w swojej pracowni. Przerobi też obwód bransoletki, gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał większy rozmiar palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje również na pierścionku lub zawieszce datę, gratulacje, podziękowania albo inną ważną dla nas treść. Natomiast jeżeli pragniemy podarować komuś niepowtarzalny upominek, albo mamy własny pomysł na sygnet lub wisiorek, możemy zlecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeśli w mieszkaniu posiadamy zniszczoną ewentualnie zbędną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup złota.

Dane teleadresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]