Dlaczego psycholog w UK jest potrzebny

Chcesz skontaktować się z polskim psychologiem UK? Skieruj się tu

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy tłumnie zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Na chwilę obecną z uwagi na Brexit zjawisko emigracji właściwie zanikło, jednak nadal nie brak chętnych do pracy bądź rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Często jednak pobyt w Wielkiej Brytanii może generować szereg utrapień, z którymi ciężko jest sobie poradzić samodzielnie bardzo.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego zgłosić?

Pobyt w Wielkiej Brytanii i wynikające z tego odseparowanie od rodziny, jak również praca w obcym kraju, mogą generować bardzo dużo komplikacji, którym bardzo trudno jest podołać. Rozstanie z bliskimi nierzadko wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego nieraz dochodzą również kłopoty z dostaniem pracy czy nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami. Brak opanowania języka, który ciągle jest dość często spotykany, powoduje, że w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od kolegów z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do istotnych wahań nastroju lub nasilenia zachowań o charakterze agresywnym. Zachowania te wyjątkowo trudno jest poskromić bez wsparcia psychologa. Dlatego nie trzeba bać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda taka wizyta?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że informacje , które zostały przekazane w czasie sesji zostaną powierzone osobie postronnej. Na psychologu spoczywa bowiem obowiązek zachowania tajemnicy , z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie trzeba skrywać kłopotów i niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten instruuje, jak radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, jak również pokazuje jak nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Konsultacja odbywa się po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie musi bowiem zastanawiać się, czy będzie zrozumiana i czy sama prawidłowo zrozumie to, co mówi jej specjalista.

Dane teleadresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339