Marka Vitberg na przestrzeni lat – początki, rozwój, współczesność

Vitberg

Dowiedz się jak wygląda wytwarzanie urządzenia RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od 21 lat para się wytwarzaniem aparatów do wibroterapii, zaprasza do swojego zakładu na profilu YouTube.

Wiele lat doświadczeń w poręcznym urządzeniu firmy Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które na celu podniesienie jakości życia ludzi chorujących na najróżniejsze dolegliwości. Kompletny zestaw składa się z 6 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, co pozwala na wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki podziałowi urządzenia na pojedyncze moduły można dowolnie dokładać do modułu bazowego potrzebne nam elementy masujące tak, aby dopasować zestaw do potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i dbałość o detale

Do składu urządzeń marki Vitberg używane są wyłącznie elementy certyfikowane, w większości pozyskiwane od polskich wytwórców. Obicie przygotowane jest z łatwej do odkażenia ekologicznej skóry. W trakcie produkcji urządzeń RAM Vitberg+ używa się nowoczesnych maszyn najwyższej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elektroniczne elementy sterowania, są ręcznie składane, a potem dokładnie testowane przed dopuszczeniem do sprzedaży.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]