Napieraj.pl o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg

Na https://napieraj.pl/wstrzasajaca-nauka-autoterapii-test-urzadzenia-i-opinie-o-vitberg/ przeczytasz wszystko, co trzeba wiedzieć o marce Vitberg

Co o terapii wibracjami sądzą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy rekomendują stosowanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jakie oddziaływanie na organizm człowieka mają drgania?

Aparaty firmy Vitberg – opinie sportowców

W sportowej rehabilitacji od kilkunastulat stosuje się drgania o niskiej częstotliwości. Wibroterapia może pozytywnie oddziaływać na podniesienie poboru tlenu, a także utlenienie krwi oraz mięśni. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, przyśpiesza ich odbudowę po intensywnym wysiłku. Nawet jeżeli uprawiamy sport tylko amatorsko, także możemy skorzystać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki firmie Vitberg w prosty sposób można poddać się takiemu zabiegowi w swoim domu. Opracowane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym w prosty sposób wskażemy odpowiedni program (w wersji bazowej jest to tryb Kręgosłup, Nogi lub Relaks) oraz natężenie wibracji.

Zestaw marki Vitberg otrzymuje liczne pozytywne recenzje zarówno od rehabilitantów, sportowców oraz lekarzy, jak i prywatnych użytkowników. Zauważają oni, iż urządzenia pozwalają rozluźnić i odprężyć organizm, co daje wrażenie jak po intensywnym masażu fizjoterapeuty.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]