Opinia portalu „Uroda i Zdrowie” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Poszukujesz więcej informacji dotyczących marki Vitberg? Zajrzyj na urodaizdrowie.pl

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęli się autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinię dotyczącą Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po miesiącu korzystania z produktu.

Vitberg – ocena redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie firmy Vitberg jest proste do instalacji. Dosłownie w kilka sekund po podłączeniu elementów do modułu bazowego można zacząć masaż wibracyjny obszaru nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje wpływają stymulująco na pracę jelit. Vitberg opracował także moduł Biodra, który poddaje wibracjom m.in. mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Natężenie drgań modułów regulowane jest pilotem. Po niespełna kilku dniach stosowania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie stymulację procesów przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie miesięcznego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, z którego można korzystać także przy chorobach mięśni, układu kostno-stawowego oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w licznych placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]