Opinia redaktora bloga „Polaku lecz się sam” o produktach marki Vitberg

Skieruj się na polakuleczsiesam.pl/test-urzadzenia-do-wibroterapii-vitberg-opinie/, aby otrzymać szczegółowe wiadomości o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadził redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 30-dniowym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – opinie autora bloga „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ podkreśla, iż zaledwie po kilku sesjach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, wywołanego wielogodzinną pracą przed komputerem. Ponadto, użycie programu relaksacyjnego polepszyło również sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała i złagodzeniu napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, iż przy używaniu urządzeń do masażu wibracyjnego marki Vitberg istotna jest cykliczność sesji, gdyż wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia także jego estetyka, łatwość, instalacji, wysoka jakość produkcji oraz fakt, że jest to dzieło polskiej marki. Osobom zastanawiającym się nad zakupem pełnego zestawu (bądź wyłącznie poszczególnych jego modułów) rekomenduje się przetestowanie mat masujących w poradniach Vitberg, które działają na terenie całej Polski.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]