Polska jakość wibroterapii – o firmie Vitberg i jej urządzeniach

Kluczowe wiadomości na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Przeczytaj rozmowę serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg, która specjalizuje się w produkcji zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zajęła się zagadnieniem terapii wibracjami ćwierć lat temu i odtąd skutecznie modernizuje swoją ofertę.

Urządzenia marki Vitberg – opinie klientów są najważniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie co najmniej od wieku, jednak wytężone badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od czterech dekad. Terapia wibracjami może stać się alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które być może szybko pomagają, jednak mają krótkotrwałe działania i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Marka Vitberg wyprodukowała już ponad 250 tysięcy aparatów, które spotkały się z pozytywną oceną klientów. Urządzenia RAM Vitberg+ można wykorzystać do regeneracji mięśni sportowców, są jednak także przeznaczone do użytkowania w domu.

Firma Vitberg założył ponad pięćdziesiąt placówek na terenie Polski, gdzie możliwe jest przetestowanie urządzenia i przekonanie się o jego działaniu. Co czwarty odwiedzający Poradnię Vitberg wyraża chęć posiadania takiego aparatu na własność. Z myślą o nich firma Vitberg wciąż pracuje nad rozwojem swoich urządzeń.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]