Portal „ABC Zdrowie” testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Na portal.abczdrowie.pl uzyskasz więcej informacji o Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Zbadano funkcjonowanie pełnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z sześciu aktywnych modułów oraz dodatkowych elementów czyniących eksploatację przyrządu znacznie wygodniejszą. W urządzeniu można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są 4 poziomy, z czego najwyższy służy do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na łydkach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i stopach. Jeżeli zechcemy poszerzyć funkcjonalność przyrządu i dopasować go do własnych preferencji, konieczne jest dokupienie modułu: Biodra, Metabolizm, Nogi, Kolana lub Szyja. Z pomocą tych modułów można efektywnie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom kolan i łydek, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i można je przeprowadzać w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają także na używanie ich we własnym mieszkaniu.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]