Portal „Kto Cię wyleczy” o zestawie RAM Vitberg+ – opinie i test

Niezbędne wiadomości na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc osobom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Poznaj opinię redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla tabletek przeciwbólowych?

Podczas pracy w pozycji siedzącej z czasem odczuwamy bóle dolnego odcinka kręgosłupa, uczucie ciężkości w nogach oraz odrętwienie szyi i ramion. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ćwiczeń, ponieważ niedostatek czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te części ciała, w których ból jest nieznośny. Moduły urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w drgania plecy, biodra, nogi, kolana lub szyję. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również odpręża, co przekłada się na zmniejszenie poziomu stresu i spokojniejszy sen. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm pomagający w odchudzaniu.

Zestaw RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i 5 dodatkowych modułów stymulujących. Podział na moduły jest ważną zaletą urządzeń firmy Vitberg: można zakupić pełen zestaw wszystkich mat masujących bądź skompletować tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]