Urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – łagodzą ból i odprężają

Wejdź na portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie, aby odnaleźć szczegółowe wiadomości o marce Vitberg

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych schorzeń? Czy można kupić zestawy do wibroterapii dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego z artykułu portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, polegająca na stymulacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowny przyrząd impulsu mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało lub skoncentrować się na jednym jego fragmencie. Korzystanie z wibroterapii rekomendują lekarze medycyny sportowej, rehabilitanci i fizjoterapeuci.

Wibroterapia pomaga podnieść sprawność organizmu na różny sposób: pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do wibroterapii uspokajają i niwelują stres, usprawniają krążenie w nogach, ułatwiają odprężenie pacjenta, a także wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – zestaw do wibroterapii od polskiego producenta

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z roku na rok, jednak pacjenci pragną korzystać z przyrządów do wibroterapii także prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie kierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, która opracowała zestaw RAM Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość testowania swoich produktów w sieci poradni, działających na terenie kraju.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]