Urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – dla pań domu i sportsmenów

Tutaj otrzymasz szczegółowe wiadomości na temat marki Vitberg

Nieistotne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy gospodynią domową, nie ma wątpliwości, że Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Odwiedź z nami miejsce, gdzie wytwarzane są aparaty do terapii wibracyjnej nowosądeckiej firmy Vitberg.

Aparaty firmy Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Dołącz do Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego podczas ich pobytu w siedzibie firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im aparaty do terapii wibracjami tej marki. Regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach, bolące biodro, spowolniony metabolizm czy stres – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg jest rodzimym producentem urządzeń do wibroterapii, która w wyniku długoletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Moduły są wytwarzane w całości w Nowym Sączu, z komponentów polskiej produkcji, a wszelkie ich podzespoły składane są ręcznie. Vitberg kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie testowany. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie rozwija oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad aparatami i zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]