Urządzenia Vitberg do wibroterapii – testy autora bloga „Testy outdoorowe”

Tutaj znajdziesz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o różnej intensywności, pozwala znacznie podnieść komfort życia osób skarżących się na bóle szyi, nóg oraz kręgosłupa. Moduły masujące polskiej firmy Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Aparaty Vitberg – działanie i konstrukcja

Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, składający się z części bazowej (niezbędnej do uruchomienia całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, ale również będzie służył do walki z symptomami stresu i do relaksacji.

Urządzenie złożone jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wykorzystane komponenty i materiały w większości są produkowane w Polsce. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy wybrać interesujący nas poziom intensywności drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]