Vitberg – w odwiedzinach u rodzimego producenta urządzeń do wibroterapii

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o marce Vitberg, znajdziesz na https://www.wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/

Z biegiem la terapia wibracjami znajduje zastosowanie w kolejnych obszarach:sporcie wyczynowym, kosmetologii czy rehabilitacji. Mało kto jednak ma świadomość, iż w to właśnie w Polsce wytwarzane są aparaty do wibroterapii, służące zarówno fizjoterapeutom, sportowcom i lekarzom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – aparaty do terapii wibracjami polskiego producenta

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ produkuje się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja podzielona jest na kilka działów, między innymi na: montownię, dział elektroniki, szwalnię i wykrawalnię. Zaprojektowanie aparatu zabrało wiele lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich elementy poddawane są wielu testom. Okrycie modułów wykonane jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest mocna i łatwo ją odkazić.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z urządzeń marki Vitberg składających się z modułu bazowego, pięciu dodatkowych modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do optymalnego ułożenia pacjenta w czasie sesji terapii wibracyjnej.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]