Praktyczne tabliczki informacyjne

Sprawdź, gdzie zamówić tabliczki informacyjne, wejdź na https://www.poniedzialek.pl/tabliczki-informacyjne-na-drzwi

Tabliczki informacyjne są niezwykle ważne na ulicach oraz wewnątrz pomieszczeń. Na co dzień możemy ich nawet nie dostrzegać, ale dzięki nim przestrzeń jest zorganizowana, a nieruchomości są bezpieczniejsze. Sprawdźmy więc w jakich miejscach można znaleźć tabliczki informacyjne oraz jakie spełniają role.

Tabliczki informacyjne – nie tylko na zewnątrz

Najczęściej występujące tabliczki informacyjne to przede wszystkim te, które znakują nieruchomości – bloki, obiekty przeznaczenia publicznego publicznej, szkoły, szpitale. Przyczyniają się do tego, że błyskawicznie dotrzemy na miejsce. Trzeba jednak pamiętać, że tabliczki informacyjne nie są zlokalizowane tylko na murach budynków, bo bardzo często można je także spotkać w pomieszczeniach. To ogromny zespół znaków, które z reguły poprawiają bezpieczeństwo i informują o zagrożeniach. Takie tabliczki ułatwiają odnalezienie odpowiedniego pokoju lub urzędnika w dużych wieżowcach – w urzędach w hallu wiszą tabliczki z nazwami referatów. Szukasz wójta czy wydziału komunikacji? Dzięki tabliczkom informacyjnym zrobisz to błyskawicznie. Równie znaczące są tabliczki informacyjne zawierające nazwiska pracowników, które znajdujące się przy wejściu do pokoju. Pamiętajmy, że istnieje możliwość zmiany nazwiska na drzwiach, kiedy zmieni się obsada kadrowa.

Tabliczki informacyjne – tworzone z trwałych surowców

Tabliczki informacyjne są przecież narzucane przez przepisy BHP, nie zapominajmy więc o aspekcie bezpieczeństwa. Informują gdzie znajdują się wyjścia bezpieczeństwa, wyznaczają pomieszczenia dla palących, komunikują o istotnych telefonach alarmowych. Biura mają obowiązek stosowania tabliczek informacyjnych, funkcjonują też fachowcy od bezpieczeństwa i higieny pracy, którzy są wyznaczeni do ich rozmieszczania. Tabliczki informacyjne wytwarzane są z wytrzymałych surowców (takich jak PCV), niejednokrotnie świecą w ciemności i są łatwe w montażu.

Dane teleadresowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]