Tabliczki na drzwi – w jakim celu są stosowane

Zamów tabliczki na drzwi

W każdym budynku znajduje się całe mnóstwo przeróżnych pomieszczeń, które mają większe lub mniejsze znaczenie. Sprawne poruszanie się po nich – nie tylko ludziom z zewnątrz, ale również osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – umożliwiają najróżniejsze tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na chwilę obecną naprawdę szeroki. Jakiego typu tabliczki na drzwi można kupić? Czym odznaczają się te , które uważane są za najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – co rekomenduje się nimi oznaczyć?

Właściwe oznakowanie budynku ma wpływ na przejrzystość jego funkcjonowania. I nie ma tu znaczenia czy chodzi o przedszkole, sklep, urząd czy biuro – czytelne oznaczenie pomieszczeń umożliwia błyskawiczne odszukanie sali, która na dany moment nas interesuje. Tak dzieje się na przykład w szpitalu oraz szkole. W przypadku urzędów, banków i biur tabliczki na drzwi dadzą możliwość błyskawicznego wyszukania pokoju, w którym swoje obowiązki realizuje poszukiwana przez nas w danym momencie osoba. Popularnością cieszą się tabliczki na drzwi, w których można dowolnie wymieniać znajdującą się na nich informację. Dzięki temu w sytuacji, gdy przykładowo w urzędzie zwalnia się pracownik, opis na tabliczce można bez trudu zmienić. Pozwala to więc oszczędzić niemałą ilość gotówki – nie trzeba przecież wydawać funduszy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – jakie jeszcze mają zastosowanie?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez żadnych trudności rozdzielić pomieszczenia mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzone zostały z myślą załogi konkretnej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pomieszczenia o charakterze socjalnym, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te miejsce, do których z jakichś względów osoby postronne nie powinny wchodzić. Stosując tabliczki na drzwi, można także oznaczyć miejsca, w których nie wolno palić. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, cieszą się na ten moment bardzo dużą popularnością. W wielu wypadkach na tych tabliczkach w miejscu napisu umieszczony jest skreślony symbol papierosa. Dla znacznej części osób przekaz takiego znaku jest zatem nadzwyczaj jasny. Wspomnieć należy także, iż tabliczki informacyjne wiesza się również przy wejściu do budynków, które posiadają ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Dane teleadresowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]