Organizacja podróży poślubnych i wakacji egzotycznych

Jeszcze nigdy nie spotkałeś tak fantastycznej oferty podróży szytych na miarę!

Podróże odprężają, rozwijają wyobraźnię, pozwalają wypocząć od codziennego zgiełku oraz wpajają nam poszanowanie dla innych narodów i kultur. Najmocniej odciskają się w pamięci te, które wiodą nas w dalekie obszary, pod każdym względem inne od naszych europejskich realiów. I chociaż niewielu z nas ma charakter obieżyświata, każdy winien bodaj raz zdecydować się na egzotyczną podróż do dowolnego tropikalnego kraju.

Biuro podróży egzotycznych zaplanuje Twoje niezapomniane wakacje

Przygotowanie podróży egzotycznej nie jest prostym zadaniem. Dlatego też typowy urlopowicz korzysta w tym celu z biur podróży. Posiadają one w swojej ofercie jednakże głównie standardowe wakacje w popularnych hotelach, wyjazdy odbywają się w kilkudziesięcioosobowych grupach, a ich harmonogram zazwyczaj nie uwzględnia odwiedzania ciekawiących miejsc danego regionu. Jeśli pragniesz autentycznie wyjątkowej wyprawy, zapoznaj się z ofertą biura podróży egzotycznych Relaksmisja, zajmującego się w organizacją podróży szytych na wymiar, to znaczy zgodnie z preferencjami zamawiającego. Po uzgodnieniu z klientem miejsca, terminu podróży oraz preferowanego kosztu wyjazdu, biuro rezerwuje noclegi i bilety lotnicze, jak również wykonuje detaliczny plan wycieczki. Prócz tego biuro daje także kilka ważkich porad podróżniczych, czyli gdzie zjeść najsmaczniejszy posiłek, gdzie wypocząć, co wypada zwiedzić i informuje czego się wystrzegać w odwiedzanym regionie.

Wyprawy egzotyczne – odwiedź Fiji lub Tanzanię

Nieważne jaki typ podróży preferujemy, w ofercie biura podróży egzotycznych każdy wybierze coś dla siebie. Dla zwolenników błogiego wypoczynku biuro wybrało doskonałe miejsca w Tajlandii, Meksyku czy Filipinach. Nowożeńcy mogą spędzić romantyczne tygodnie relaksując się na plażach Polinezji albo Tanzanii – to idealne miejsca na podróż poślubną. Natomiast osoby energiczne mogą przemierzać samochodem Nową Zelandię, spotkać lemury na Madagaskarze, kibicować sportowcom na Mercedes Cup bądź eksplorować podziemną rzekę na filipińskich wyspach. Nie brakuje także ofert podróży egzotycznych dla rodzin z pociechami.

Pochodzenie fotografii – relaksmisja.com.

Dane teleadresowe:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]