Co daje gazeta firmowa?

gazeta firmowa

Strategie marketingowe to istotny aspekt działalności przedsiębiorstwa – dzięki nim można zbudować wizerunek marki w oczach klientów, co przy właściwym opracowaniu z pewnością da efekty w postaci wyższych zysków. Warto przy tym pamiętać, iż firmy posiadające więcej niż jeden oddział powinni również zatroszczyć o to, co są sądzą o niej zatrudnieni. Najskuteczniejszą metodą kontaktu z zatrudnionymi od lat są gazety firmowe. Warto zatem napisać o nich kilka słów. Czemu są tak często wykorzystywane przez pracodawców? Co zwykle jest zawarte w takich wydawnictwach? I – co na pewno będzie najistotniejsze – jakiej agencji zlecić opracowanie gazety firmowej?

Gazeta firmowa – o czym pisać?

Powinnością gazety firmowej jest pokazanie zatrudnionym zalet przedsiębiorstwa, w którym działają. Dlatego sporo uwagi twórcy poświęcają sukcesom firmy oraz zatrudnionych. Gazeta firmowa powinna również dostarczać wiadomości na temat działań przedsiębiorstwa – zwłaszcza, jeżeli pracownicy kolejnych filii się nie znają. Przeglądając gazetę firmową, zatrudnieni powinni też dowiedzieć się o planach przyszłych działań przedsiębiorstwa. Tematyka gazet firmowych, jak łatwo się domyślić, bywa różna zależnie od specyfiki firmy, ilości pracowników oraz od średniego wieku zatrudnionych.

Kto przygotuje interesującą gazetę firmową?

Efektywność wizerunkowa gazety firmowej w dużym stopniu zależna jest od tego, jak ona wygląda. Z tego względu ważne będzie zarówno to, kto opracuje informacje zawarte na jej stronach, lecz również to, jakim grafikom zlecimy jej skład. Osiągniecie spodziewanych rezultatów marketingowych na pewno uprości gazeta firmowa opracowana przez doświadczoną firmę reklamową. Decydując się na takie wyjście nie tylko sprawimy, iż odbiorcy łatwiej wyszukają ciekawe dla nich wiadomości, ale też gazeta będzie prezentować się atrakcyjniej, dzięki czemu przeczyta ją większa ilość osób.

Dane teleadresowe:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]