Wypoczynek w sercu Pienin – spływ kajakowy na Dunajcu

Spływ Dunajcem to wspaniała forma zagospodarowania wolnego czasu, którą docenią pasjonaci czynnego wypoczynku. Spływ kajakowy po Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica zapewnia niezapomniane przeżycia i dużą dawkę adrenaliny. Oferta jest przeznaczona dla różnych grup turystów – zarówno rodzin, osób indywidualnych, jak i korporacji, które chcą zorganizować integrację dla pracowników. Organizujesz podróż w góry i na trasie Twojej wyprawy znajduje się Zakopane? Spływ na Dunajcu to atrakcja, jakiej nie powinieneś pominąć.

Dlaczego warto zdecydować się się na spływ kajakowy po Dunajcu?

Dunajec to rzeka, która daje doskonałe warunki do praktykowania kajakarstwa, a rozwinięta baza turystyczna znajdująca się w pobliżu sprawia, że spływ kajakowy Dunajcem staje się niezwykle atrakcyjną odmianą spędzania wolnego czasu. W rzece występują też rozmaite gatunki ryb, które można zobaczyć podczas spływu, a malownicze krajobrazy zapierają dech w piersiach. Spływ wiedzie przez Pieniński Park Narodowy, co umożliwia obserwowanie dzikiej przyrody w z bliska. Żeby uczestniczyć w spływie, konieczne jest stosowne przeszkolenie oraz sygnowanie regulaminu wypożyczalni. Pontonami sterują wyszkoleni instruktorzy, którzy doglądają bezpieczeństwa uczestników.

Spływ po Dunajcu – aktywny wypoczynek w Pieninach

Organizator spływówkajakiem po Dunajcu oferuje klientom do wyboru trzy pakiety – Basic, Active oraz Comfort. Turyści mają zapewnione pełne wyposażenie – polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram lub gumowe kajaki Gumotex Palava, wiosła, kaski, kamizelki oraz szczelne opakowania. Ze sobą trzeba mieć ręcznik, spodenki i koszulkę do przebrania, a także sportowe obuwie. Ponadto przy pakiecie Comfort zagwarantowany jest dojazd busem ze Szczawnicy.