Drzwi drewniane wejściowe – połączenie nowoczesności z tradycją

Jeśli potrzebujesz drzwi drewnianych wejściowych, koniecznie wejdź na https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-zewnetrzne-drewniane/

Drzwi zewnętrzne pełnią wiele funkcji – ochraniają dom przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych, zabezpieczają przed wtargnięciem osób niepowołanych oraz separują od zgiełku dobiegającego z dworu. Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe? Dlaczego warto zainwestować w drewniane drzwi wejściowe?

Drzwi zewnętrzne drewniane – komfort cieplny oraz wytrzymałość

Kupno drzwi wejściowych to jeden z najpoważniejszych wybór, jaki musi dokonać każdy posiadacz domu. Drewniane drzwi zewnętrzne ze względu na swoją solidność oraz cechy już od dawna cieszą się dużą popularnością. Drewno wygląda wspaniale i można je wykończyć na mnóstwo sposobów. Prawidłowo zbudowane drewniane drzwi wejściowe cechują się niskim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co powoduje, iż w pomieszczeniach panuje komfort termiczny, a jednocześnie opłaty za ogrzewanie są znacznie niższe. Kupując drzwi do domu należy wziąć pod uwagę modele o grubości 68 mm ewentualnie 92 mm. Z uwagi na swoje cechy ogromnym popytem cieszą się przede wszystkim ocieplane drzwi zewnętrzne wyprodukowane z drewna trójwarstwowo klejonego – są one odporne na wykrzywienia i uszkodzenia mechaniczne, więc rewelacyjnie sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Obecnie wejściowe drzwi drewniane posiadają najlepsze uszczelki.

Zalety dwuskrzydłowych drzwi drewnianych

Producenci oferują również wykonanie drzwi drewnianych na wymiar, które są niezbędne w razie posiadania nieszablonowych otworów drzwiowych. Natomiast dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne to oferta dla osób, które kładą nacisk na niebagatelny design. Jeżeli poszukujemy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, warto zlecić ich produkcję firmie, która wykonuje spersonalizowane projekty na zamówienie, a równocześnie daje kilkuletnią gwarancję na swoje wyroby. W drzwiach drewnianych można umieścić pięknie prezentujące się szyby, na przykład witrażowe. Kupujący mogą również wybierać spośród obszernego wachlarza szyldów. Prócz walorów estetycznych, warto też położyć nacisk na pozostałe cechy, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Ciężko je wyłamać, ponieważ obecnie często zaopatrzone są w systemy antywłamaniowe. Zapewnia to domownikom doskonałą ochronę. Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe posiadają również wielopunktowy zamek listwowy, a nabywca może wybrać niski próg aluminiowy lub drewniany. Aby zabezpieczyć zewnętrzną powłokę drewnianych drzwi wejściowych przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych, w trakcie ich produkcji stosuje się lakiery wysokiej jakości.

Dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]