Kontenery na odpady – do przewozu odpadów lub materiałów sypkich

Jeśli chcesz nabyć hakowce, koniecznie wejdź na http://tinyurl.com/yxtl9kzg

Część śmieci nie powinno trafić do koszy na surowce zmieszane albo wtórne. Dotyczy to głównie tych, które są generowane w czasie wszelkiego typu remontów i prac budowlanych, jak również odpadów przemysłowych. Muszą one zostać przetransportowane do wskazanego miejsca zbiórki selektywnej, gdzie zostaną przetworzone zgodnie z ustawą o odpadach. W wielu wypadkach mogą jednakże wyniknąć komplikacje powiązane z magazynowaniem i transportem odpadów. Żeby się przed nimi ustrzec, należy zaopatrzyć się w kontenery na odpady przystosowane do ich specyfiki.

Kontenery na śmieci – na materiały sypkie lub gruz

Najpopularniejsze kontenery otwarte są przystosowane do składowania oraz przewozu starych mebli, gruzu, opakowań i pokrewnych odpadów. Poza tym w użyciu są także kontenery uszczelniane, które doskonale zdają egzamin przy wywozie nieczystości półpłynnych i ciekłych (między innymi tych generowanych w oczyszczalni ścieków). Uszczelniane spojenia są również wymagane w przypadku kontenerów na śmieci miałkie, jak granulaty, trociny czy wióry metalowe. Proces ich załadunku usprawnia zainstalowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najprostsze do przewożenia są oczywiście kontenery rolkowe, wyposażone w system ułatwiający ich przemieszczanie.

Kontenery stalowe – dla ekip sprzątających i przedsiębiorstw budowlanych

Odbiorcami oferty producentów kontenerów stalowych są różne podmioty. Pośród nich można znaleźć między innymi brygady sprzątające i parające się opróżnianiem strychów i piwnic, przedsiębiorstwa budowlane, jak również wszelkiego rodzaju zakłady produkcyjne. Na zakup kontenerów na odpady decydują się firmy świadczące usługi wywozu gruzu oraz odpadów o niestandardowych gabarytach. Odnajmują je one klientom, a po wypełnieniu transportują do miejsca legalnego ich składowania lub utylizacji.

Dane teleadresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]