Nowoczesne pokrycia dachowe – poznaj polskiego producenta

Nowoczesne pokrycia dachowe kupisz na www.regamet.pl.

Montowane przez dekady standardowe dachówki betonowe czy ceramiczne znowu wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy. Liczne plusy tych ostatnich przyczyniły się do tego, iż są one świetnym rozwiązaniem nie tylko dla końcowego odbiorcy, ale też dla deweloperów.

Prosta instalacja i łatwość dopasowania do każdej struktury dachu – nowoczesne pokrycia dachowe z blachy

Blachodachówki wygrywają na rynku pokryć dachowych z kilku względów. Po pierwsze są zauważalnie lżejsze niż ceramiczne dachówki, co nakłada mniejszy ciężar na konstrukcję dachui zarazem ułatwia transport i rozładunek tych modułów. Konstrukcja profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, iż ich założenie jest nie tylko łatwe, ale i trwa krócej niż założenie dachówek ceramicznych, które są zdecydowanie mniejsze, przez co ich precyzyjne ułożenie pochłania zwykle znacznie więcej czasu. Kolejną ważkim atutem pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do generalnie każdej, również niezmiernie wymyślnej, struktury dachu, bo blachodachówkę da się bez przeszkód wyciąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy sprawdzą się rewelacyjnie zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i doskonale pasuje do starszych budynków, tym bardziej, iż mocno przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy wyróżniają się także lepszą szczelnością. Poza tym łatwo je wyczyścić. generalnie wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i przemycie wodą, natomiast w razie mocnych zabrudzeń – preparat do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – rodzimy producent blach dachowych

Aby zamówić blachodachówki najwyższej jakości nie musisz daleko się rozglądać. Na naszym rynku od trzech dziesięcioleci działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się bogaty asortyment blach trapezowych, blachodachówek oraz paneli dachowych. Materiały te można kupić w stacjonarnych sklepach tej firmy, funkcjonujących w obrębie czterech województw południowo-wschodniej Polski: lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego i świętokrzyskiego. Produktem flagowym marki REGAMET są pokrycia dachowe z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się ogromną odpornością na powstawanie rys, rdzewienie, a także uszkodzenia mechaniczne. Firma Regamet troszczy się kompleksową obsługę klienta, dlatego prócz własnych produktów dostarcza także akcesoria dachowe (przykładowo obróbki blacharskie czy folie dachowe), a także dachówki ceramiczne i betonowe innych cenionych producentów.

Dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08