Pokochaliśmy projekty domów z bali. Dlaczego?

Projekty domów z bali. Uzyskaj kompleksową pomoc specjalistów w tym zakresie

Domy z bali są zaliczane do najbardziej wiekowych typów budynków mieszkalnych. Zwykle wykonuje się je z sosny czy jodły. Mimo że ich budowa jest identyczna od wieków, wciąż znajdują rzesze zwolenników. Nie może to jednak dziwić – posiadają wszak sporo zalet, które powodują, iż liczba ich właścicieli wciąż się zwiększa. Mogą mieć wszystkie formy, wznoszone są z przyjaznych dla środowiska surowców, świetnie wyglądają i – co najważniejsze – są naprawdę wygodne. Warto nadmienić również o tym, że budowa domu tego rodzaju jest znacznie prostsza niż murowanego. Ich mieszkańcy mogą cieszyć się również zdrowym klimatem, który korzystnie rzutuje na przykład na płuca.

Projekty domów z bali – jakie znajdziemy?

Część z nas myśli, że projekty domów z bali za każdym razem upodabniają się do historycznej architektury. W istocie często tak jest, ale warto nadmienić, iż domy z bali potrafią także mieć odmienne formy. Obecnie realizuje się także innowacyjne projekty domów z bali, a te nie przywodzą na myśl domów wiejskich. Domy z bali mogą też mieć elewację, co sprawia, że łatwiejsze staje się urządzenie przestrzeni – zazwyczaj wykorzystuje się po to płyty kartonowo-gipsowe.

Projekty domów z bali – gdzie zamówić?

Jak nietrudno się domyślić, zaprojektowanie domu z bali jest znacznie trudniejsze niż zwykłego. Dlatego wybierając ten typ budynku, dobrze dowiedzieć się, jakie domy zrealizował już dotąd wybrany projektant. Koniecznie dowiedzmy się również, czy jego twórczość nam odpowiada. Ważne jest oprócz tego to, której ekipie powierzymy budowę domu. Rzecz jasna powinniśmy wybierać te doświadczone w takich inwestycjach. Dobrym pomysłem okaże się także na pewno wybór firmy, w której współpracują ze sobą doświadczeni rzemieślnicy i kreatywny projektant – wówczas dom na pewno będzie wzniesiony szybko i bez zbędnych komplikacji.

Dane teleadresowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]