Poznaj zalety i różnorodność nowoczesnych drzwi drewnianych

Sprawdź, gdzie kupić drzwi drewniane

Świetnym rozwiązaniem aranżacyjnym, używanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i domach utrzymanych w tradycyjnym tonie, są nadal drzwi drewniane. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Prezentujemy kluczowe parametry oraz opcję produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane z sosny, dębu oraz mahoniu

Drewno to ekologiczny materiał, który poprawnie konserwowany przetrwa w nienagannej kondycji nawet kilkanaście lat, a zastosowany jako element aranżacji mieszkania powoduje, iż staje się ono bardziej nastrojowe i przytulne. Obecna technologia umożliwia bardzo dobre łączenie właściwości drewna z wymogami współczesnego odbiorcy, co owocuje wykonaniem drzwi cechujących się gustownym wyglądem i ogromną ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się małym poziomem rozszerzalności (czyli nie ulegają wykrzywieniu) i stosowną izolacją cieplną. Opcja pomalowania ich powierzchni dowolnie wybranym kolorem, bejcą lub lakierem sprawia, iż tego typu drzwi zauważymy w pomieszczeniach wszelkiego rodzaju – zarówno utrzymanych w stylu industrial, jak i apartamentach zaprojektowanych w nowomodnej, skandynawskiej stylistyce. W sprzedaży dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z mahoniu, sosny oraz dębu, modele bez progu lub z progiem, impregnowane ekologicznymi lakierami wodnymi, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe i sporo innych rodzajów, które zachwycają estetyką i wspaniale się prezentują przez dziesięciolecia.

Szkło piaskowane i wypukłe – drzwi drewniane na wymiar

Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? Chcesz założyć w swoim mieszkaniu albo gabinecie skrzydła drzwiowe o niestandardowych wymiarach lub niekonwencjonalnej budowie? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takiej sytuacji warto zaufać doświadczonym producentom, którzy oferują bezpłatny pomiar, fachowe doradztwo, a także możliwość wykonania projektu na jednostkowe zamówienie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, jednocześnie gwarantuje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do najróżniejszych życzeń klienta i przykładowo wykończyć je szkłem – m.in. szybami bezpiecznymi, witrażowymi lub ornamentowymi, co bez wątpienia podnosi ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają także wyposażone w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]