Pracownia architektoniczna – Bartłomiej Sitarski

Uzyskaj rzetelną pomoc specjalistów z pracowni architektonicznej Kraków, kliknij w to miejsce

Niewątpliwie chciałbyś, żeby w nowo wybudowanym gniazdku wszystko było takie jak sobie wymarzyłeś. Na powodzenie Twoich działań znaczący wpływ ma zwłaszcza to, na który projekt domu postawisz. Dotarcie do najbardziej godnych uwagi propozycji nie powinno jednak sprawić kłopotów – dokument może wykonać pracownia architektoniczna lub także, kiedy zależy ci na czasie, możesz kupić gotowy szkic. Które wyjście będzie korzystniejsze? Na które z nich się zdecydować?

Projekt z katalogu – taniej niż w biurze architektonicznym

W internecie w kilka chwil znajdziesz tysiące projektów domów. Są wśród nich oferty dla klientów z niewielkimi oczekiwaniami i tych, którzy chcą kupić bardziej oryginalny dokument. Ich najsilniejszą stroną okazuje się z pewnością cena – za nieskomplikowane wydasz jedynie za niewiele ponad 2000 złotych. Poza tym będzie to najlepsza opcja dla klientów, którzy chcieliby nabyć projekt jak najprędzej – katalogowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Biuro architektoniczne – na pewno będziesz zadowolony

Usługi oferowane przez biuro architektoniczne będą doskonałe dla osób, które zamierzają wznieść dom, który będzie odróżniał się na tle pozostałych budynków. Decydując się na podobne wyjście zyskujemy gwarancję, że dokument spełni wszystkie nasze oczekiwania – zanim go wykona, architekt dowie się, na czym najbardziej nam zależy.

Koszty projektów w biurze architektonicznym

Dokument wykonany przez biuro architektoniczne okaże się niestety dużo droższy od gotowego – klienci, którzy go wybiorą powinni przygotować się na koszt około dwustu złotych za m2.

Dane teleadresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]