Rodzaje kontenerów budowlanych

Co trzeba wiedzieć o kontenery produkcja?

Kontenery na odpady mają istotną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie rodzaje kontenerów stalowych są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontenery budowlane – wybierz najwyższą jakość

W Polsce wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się wypożyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy dużo wariantów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki z plandeką oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na budowach częstokroć wykorzystywane są także kontenery do transportu surowców sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, które można szybko rozładować.

Dane teleadresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]