Trapez na dach – ekonomiczne i wytrzymałe pokrycie

Zobacz, gdzie kupić blachę trapezową.

Blachy trapezowe dachowe tworzą trwałe pokrycie, są ekonomiczne i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blachodachówka trapezowa coraz bardziej popularna?

Trapez na dach – ekonomiczna i mocna blacha

Nazwa blach trapezowych wywodzi od jego kształtu – arkusze mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montażu jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Budulec ten jest ceniony również z uwagi na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie niosą za sobą znacznych kosztów. Z uwagi na niską cenę materiału i bezproblemowy montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej wykorzystywana do kładzenia pokryć dachowych i może być znakomitą alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek. Rozwiązanie to cechuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową będzie trwać w dobrym stanie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką odporność na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie można zamontować blachy trapezowe?

Blacha trapezowa doskonale sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Korzystnie wygląda na budynkach z dachem o ogromnej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być także wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z różnych okoliczności nie można stosować standardowych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie też znakomicie prezentować się jako uwieńczenie składów, wiat lub budynków gospodarczych. Blachy trapezowe dachową wypada kupować bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, że towar jest najwyższej jakości i spełni nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą gamę kolorów blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, m.in. systemy rynnowe.

Dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08