Trwałe i estetyczne balustrady ze stali nierdzewnej

Stal jest uniwersalnym stopem, na co wpływ w głównej mierze mają jej cechy. Właściwy dobór składników stopu sprawia, że wyprodukowane z niej elementy wyposażenia są odporne na korozję, z tego powodu można ich stosować przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych, a także w styczności z substancjami o kwaśnym odczynie. W zestawieniu z jej interesującym wyglądem czyni to ze stali nierdzewnej perfekcyjny budulec do produkcji fragmentów mebli i wszelkiego typu poręczy oraz balustrad.

Balustrady ze stali nierdzewnej – znakomite w dżdżystym środowisku

Balustrady ze stali nierdzewnej zdobyły ogromną popularność – zauważamy je zarówno w budynkach użyteczności publicznej, jak i na prywatnych posesjach. Cechy tego surowca są szczególnie ważne jeśli idzie o balustrady zewnętrzne. Nie rdzewieją one nawet w niezmiernie zawilgotniałym środowisku, tym samym wystarczy im sezonowa konserwacja i na długo zachowują swój ładny wygląd. To dlatego rewelacyjnie współgrają z nowoczesnym designem. Wyśmienicie pasują do ozdobnego betonu, przeszkleń oraz drewnianych elewacji.

Poręcze ze stali nierdzewnej – do basenów i saun

Stal to idealny materiał do produkowania poręczy używanych we wnętrzach domów – głównie tych urządzonych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Osoby, które postawią na poręcze ze stali nierdzewnej docenią też łatwość ich konserwacji oraz błyskawiczne mycie niewymagające użycia specjalistycznych preparatów. Wytrzymałość na rdzę sprawia ponadto, iż z takiej stali można wykonywać gustowne i mocne drabinki do basenów bądź poręcze do łazienek oraz saun przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.