Zastosowanie nowoczesnych pokryć dachowych

nowoczesne pokrycia dachowe, blachy na rąbek

Blachy na rąbek stojący to coraz częściej używana forma pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od pozostałych materiałów wykończeniowych? Czy warto ich używać? Prezentujemy blachy na rąbek i możliwości ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – plusy i wykorzystanie

Blachy na rąbek perfekcyjnie łączą ergonomiczność z zaletami estetycznymi, dlatego zyskują coraz szersze grono entuzjastów. Mocna oraz bardzo dobrze prezentująca się blacha na rąbek może być wykorzystywana zarówno w przypadku nowych budowli, jak i obiektach budowlanych, w których nieodzowna jest zmiana pokrycia dachowego. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach dwuspadowych i płaskich, jak również tam, gdzie więźba jest zawiła. Blachy na rąbek stojący są przywożone na teren budowy w formie niezbyt wielkich arkuszy. Cechują się łatwym oraz jednocześnie błyskawicznym montażem.
Tego rodzaju pokrycie dachowe jest odporne na rdzę, trwałe oraz wspaniale pasuje do najrozmaitszych stylów architektonicznych (na przykład do stylu dworkowego bądź minimalistycznego).

Nowoczesne pokrycia dachowe – zminimalizuj koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne rozwiązania pod kątem wytrzymałości oraz wykorzystanej technologii. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy i pokryte dodatkową powłoką gwarantująca ochronę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak promieniowanie UV bądź opady. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w wielu wariantach, co umożliwia dopasowanie jej do potrzeb przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają również obniżyć koszty związane z budową – zdecydowanie ograniczają ilość ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Decydując się na wykorzystanie blach na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał bezpośrednio w sklepach budowlanych.

Dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08