Gadżety dla biegacza – prezent dla uczestników z logo organizatora

Jogging stał się w ostatnim czasie preferowaną aktywnością ogromnej liczby Polaków. To sport, który można uprawiać wszędzie, bowiem nawet w dużych miastach znajdą się deptaki oraz rozległe parki, gdzie można biegać. A co istotne – jogging nie wymaga ogromnych nakładów finansowych. Wystarczą wszak wchłaniająca pot koszulka, solidne buty i ociupina samozaparcia.

Gadżety dla biegacza – co wręcza się uczestnikom półmaratonów

Także w niewielkich miejscowościach co jakiś czas odbywają się półmaratony, w których uczestniczą nie tylko pasjonaci tego sportu, ale i profesjonaliści. Wpisanie się na taką imprezę sportową nierzadko wiąże się z nieznaczną opłatą, w ramach której poza dopuszczeniem do startu uczestnicy odbierają też nieco gadżetów. Podstawą takiego pakietu gadżetów przeważnie jest numer startowy,oddychająca koszulka , czasem napój izotoniczny. Jednakże coraz częściej organizatorzy półmaratonów dołączają do nich więcej gadżetów dla biegacza. Na bardziej ekskluzywnych wydarzeniach sportowych są to być m.in. nieduży ręcznik do otarcia potu, pas sportowy na biodra, tzw. nerka czy też opaska do biegania, w której można schować telefon lub klucze. Sportowcy bardzo doceniają takie zestawy gadżetów, bowiem nawet jeśli nie wywalczą w biegu nagradzanego miejsca, to koszulka z nazwą imprezy będzie stanowić materialną pamiątkę z uczestnictwa w biegu. Co istotne, jest to pamiątka praktyczna, którą sportowiec może nosić podczas codziennych treningów.

Gadżety dla biegacza – umieść na nich logo patrona eventu

Małe i większe eventy sportowe raczej nie poradzą sobie bez pomocy patronów ponoszących gros kosztów ich organizacji. Zwykle logotyp organizatorów i sponsorów biegów zamieszcza się nie tylko na billboardach bądź plakatach reklamujących wydarzenie, ale także i na gadżetach rozdawanych biegaczom. W zależności od rodzaju materiału czy surowca, z którego wytworzone są gadżety dla biegaczy, do umieszczenia na nich logotypu organizatorów stosowane są rozmaite techniki nadruku. W przypadku koszulek jest to zwykle sitodruk, który gwarantuje ogromną wytrzymałość grafiki.