Górskie wyprawy tylko z doświadczonym przewodnikiem

Szukasz aktualnej oferty wypraw górskich dla początkujących? Dobrze trafiłeś! Wejdź na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Lubisz kop adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś aktywnym turystą, który docenia świetnie przygotowane i bezpieczne wycieczki w towarzystwie wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Exploruj.pl planuje wyprawy, których celem są łańcuchy górskie nieomal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do sympatyków górskiej turystyki, tak firm, jak i osób prywatnych, które preferują czynne spędzanie wolnego czasu i mogą się pochwalić umiarkowanym doświadczeniem w podobnych ekspedycjach. Żeby uczestniczyć w wyprawie konieczny jest odpowiedni stan zdrowia oraz świetna sprawność fizyczna. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy wariant to wyprawa dla osób sprawnych fizycznie, które brały już udział w ekspedycjach na szczyty gór wyższych niż 4000 m nad poziomem morza. Wysokim poziomem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o szerokich umiejętnościach i dużej wytrzymałości.

Z jakiej przyczyny powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą silne doznania. Pozwalają zarazem urzeczywistnić pragnienia oraz poznać swoje reakcje w trudnych warunkach. Exploruj.pl angażuje zawodowych przewodników oraz liderów znających na wylot specyfikę górskiego obszaru, ale też chętnie dzielących się swoimi umiejętnościami z członkami ekspedycji. Są oni również w stanie zminimalizować ewentualne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Himalaje i Alpy.

Dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]