Automatyczna księgowanie przelewów usprawni procesy w firmie

Po więcej szczegółów o Flobo - robocie do obsługi należności kliknij tu.

Właściciele firm wciąż szukają narzędzi, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a jednocześnie zredukować czas poświęcony na wykonywanie części procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale też automatyzuje windykację zaległych należności.

Jak działa automatyczne księgowanie faktur?

Automatyczne księgowanie przelewów w aplikacji Flobo możliwe jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem fakturowym firmy. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a później śledzi czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przydzielony własny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku manualnego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko największych przedsiębiorstw, ale również i tych mniejszych, które w miesiącu wystawiają tylko sto faktur. Flobo ma jeszcze jedną pożyteczną funkcję, wyjątkowo potrzebną tym właścicielom firm, którzy regularnie borykają się z nieterminowymi klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Robot do automatycznego księgowania faktur dla pensjonatów, szkół i podmiotów oferujących usługi

Nie wiesz czy robot Flobo to praktyczne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo dostarcza kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz wybrać tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez trudu księguje przelewy abonamentowe, dlatego bardzo dobrze sprawdzi się w szkołach językowych albo niepublicznych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w ustalonych transzach. A co z firmami świadczącym różnorodne usługi? Jeśli firma za zrealizowanie usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]