Aktualizowanie WordPressa sprawia Ci kłopoty? Skorzystaj z pomocy specjalisty!

Zleć aktualizację WordPress na https://bit.ly/31HFagl.

WordPress, który został opracowany w głównej mierze jako platforma blogowa, w mgnieniu oka stał się jednym z najbardziej rozpowszechnionych systemów zarządzania treścią. Dzięki temu, iż bez problemów można opanować zasady jego obsługi, a jednocześnie jest stosunkowo szybki, wykorzystuje się go dzisiaj do projektowania sklepów e-commerce oraz wielopłaszczyznowych stron firmowych. Jednakże ten system zarządzania treścią może być przyczyną problematycznych sytuacji, z tej przyczyny ważną i przydatną usługą jest aktualizacja WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – nie zaniedbuj okresowej instalacji kolejnych wersji CMS

Utrzymywanie strony internetowej na aktualnej edycji oprogramowania jest niewątpliwie podstawą jej bezpieczeństwa. Częstokroć jednakże firmy po postawieniu strony lekceważą regularną instalację najnowszych wersji CMS-a czy aktualizacji użytkowanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na infekcję przez malware czy ataki cyberprzestępców. Ponadto, mimo że WordPress jest niesłychanie prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może wiązać się z incydentalnymi kłopotami z prawidłowym działaniem sklepu lub strony. W związku z tym istotne jest, aby czynność tę wykonała zawsze osoba obeznana z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału technicznego, rekomenduje się powierzyć opiekę nad stroną ekspertowi.

Aktualizowanie WordPressa – oferta dla freelancerów oraz firm

Oferta opieki technicznej nad stroną www to usługa adresowana w głównej mierze do odbiorców biznesowych, zarówno większych jak i mniejszych firm, którym zależy na sprawnym i trwałym funkcjonowaniu ich strony firmowej oraz ochronie jej zasobów i baz danych. Oferta ta potrzebna jest również blogerom i freelancerom posiadającym własne strony. W podstawowym pakiecie oferty znajduje się przeprowadzenie aktualizacji WordPressa, likwidowanie skutków ataków oraz wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych. W wyższych pakietach oferowane są również różnego rodzaju monitoringi (np. zmian zawartości, zmian wtyczek i logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]