Catering dla firm – zapewnij uczestnikom szkolenia kawę i przekąski

Pragniesz poznać więcej szczegółów o cateringu dla firm Katowice? Wejdź na lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Ważne spotkanie biznesowe, warsztaty albo sympozjum – każda pokaźniejsza firma prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed potrzebą przygotowania wydarzenia tego rodzaju. Łączy się to z licznymi zadaniami, które na ogół nie należą do zakresu czynności wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. zapewnienie posiłków i napojów dla jego zaproszonych gości. Jeśli na urządzanym wydarzeniu może pojawić się masę osób, wypada skorzystać z oferty cateringu dla firm.

Catering biurowy – zapewnij zaproszonym na szkolenie napoje i przekąski

Szkolenia i konferencje biznesowe to wydarzenia trwające przeważnie po 5-6 godzin, częstokroć także przez parę kolejnych dni. Ich uczestnicy dostają ścisły harmonogram wykładów, pomiędzy którymi wskazane są najczęściej dwie kilkuminutowe przerwy, podczas których trudno jest spożyć pełny obiad w najbliższej restauracji. Z tej przyczyny tak istotne jest zapewnienie gościom napojów oraz drobnych przekąsek, które mogą szybko skonsumować w ciągu przerwy, a jeżeli organizator wyrazi zgodę, także zanieść ze sobą na salę, w której trwa wykład. Firmy świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z herbatą oraz kawą, a także z małymi przekąskami, które można spożyć bez niebezpieczeństwa zabrudzenia rąk i odzieży. W ramach usługi cateringu firmowego udostępniany jest także sprzęt do przyrządzania ciepłych napojów.

Czemu opłaca się wynająć usługę bufetu kawowego?

Bufet kawowy jest nadzwyczaj potrzebna, pozwala bowiem uczestnikom odpocząć po kilku godzinach wytężonego skupienia. Ponadto jest to również szansa kontaktu z innymi gośćmi i przedyskutowania w mniejszym gronie tematów roztrząsanych na spotkaniu. Automat z kawą i słodkimi napojami, który działa w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, nie ma szans sprostać świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ważnych konferencji lub płatnych wykładów nie mogą wszak pić z papierowych kubków, spożywając zakupione po drodze w piekarni bądź samodzielnie przyszykowane sandwicze. Skorzystanie z usługi cateringu biurowego podniesie więc wagę wydarzenia i zarazem pokaże, że jego organizator zatroszczył się również o dobre samopoczucie partycypantów.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]