Catering imprezowy – najlepsze napoje, przekąski i dania na eventy

Zamów catering na imprezy.

Lato obfituje w niesłychanie popularne w ostatnim czasie wydarzenia w plenerze oraz pikniki firmowe, ale tak naprawdę każdego dnia w rozmaitych miastach kraju organizowane są sympozja, benefisy albo bankiety. Takie imprezy wymagają odpowiedniej oprawy, której integralnym elementem jest profesjonalnie przyrządzany i smakowity catering. Świetnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu oferującego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Najlepsze dania, wykwalifikowana obsługa – o cateringu na imprezy

Masz zabukowaną salę na imprezę lub zdecydowałeś się już na punkt, gdzie wyprawisz piknik? Super! Teraz powinieneś zatroszczyć się o to, aby uczestnicy imprezy mieli dostęp do przepysznych przekąsek, napojów oraz gorących dań. Pamiętaj, że na czas prestiżowych wydarzeń nie można ustawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku i być przekonanym, iż zaproszeni goście obsłużą się na własną rękę. Liczy się jakość oprawy – wygodny układ stolików, stylowe dekoracje, jak również poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy eventu z pewnością będą również pod wrażeniem, jeśli potrawy będą prezentować się na talerzu jak w topowych restauracjach, a posiłki będą podawać do stołu kompetentni kelnerzy.

Dlaczego warto korzystać z możliwości zlecenia cateringu imprezowego?

Plusem zamówienia oferty cateringu na imprezę jest z pewnością to, że wynajęty do pomocy zespół nie tylko przyrządzi apetyczne posiłki, ale także gruntownie zatroszczy się o całą jego oprawę. Potrawy i zakąski zostaną dostarczone w umówione miejsce, ekipa firmy cateringowej ustawi i udekoruje stoły, a potem wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać obecnych w trakcie imprezy. Na życzenie zamawiającego, jeżeli pozwolą na to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą zabawić uczestników demonstracją tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju sposobnością, żeby zobaczyć z bliska jak pracują zawodowi kucharze. Należy zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od dłuższego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnego typu wydarzeń, zarówno tych niewielkich, jak i takich na setki gości. W toku ustalania niuansów oferty podpowie ona, jakie napoje, dania i przekąski perfekcyjnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]