Catering weselny – idealnie dobrane menu i profesjonalna obsługa

Na lastrada.pl zlecisz catering weselny w Krakowie.

Przyjęcia okolicznościowe, będące zwykle ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo chrzty, śluby lub komunie, od dawna nie są już organizowane w mieszkaniach wyłącznie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to przyjęcia, na które zaprasza się często nawet i stu gości. Zrozumiałe jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę ułożyć menu, a później przygotować oraz zaserwować potrawy uczestnikom imprezy, szczególnie, gdy zabawa planowane jest na wiele godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też można zauważyć ogromne zapotrzebowanie na catering weselny.

Catering weselny – wyśmienity obiad, który zachwyci gości

Urządzanie zabawy weselnej to silny stres, wywołany dziesiątkami godzin poświęconych na wysyłanie zaproszeń, wybór wystroju sali, układanie listy gości i wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też potrzeba zamówienia wystarczającej ilości napojów oraz zakąsek podawanych w trakcie imprezy, a co istotne – przygotowanie gorących dań, które oczarują zaproszonych gości i zgromadzą ich wszystkich przy wspólnym stole. na przyjęciu weselnym powinien mieć wspaniałą oprawę. Goście przecież liczą na to, że stoliki będą poprawnie nakryte i wspaniale ozdobione, dania będą smaczne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również że kelnerzy w profesjonalny sposób będzie serwować biesiadnikom kolejne posiłki. Najwyższy stopień organizacji mogą zapewnić tylko firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych managerów, szefów kuchni oraz kelnerów, gotowych na obsługę imprez zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się na świeżym powietrzu.

Kartę dań wesela skomponujesz z oferty firmy cateringowej

Każdy typ przyjęcia okolicznościowego rządzi się swoimi regułami, tak w przedmiocie atrakcji dla zaproszonych, jak i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe zazwyczaj mają przygotowany uprzednio spis proponowanych dań głównych, napojów i zakąsek zgodnych z charakterem wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy ewentualnie uzyskać tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Klient może zatem samemu przygotować menu z proponowanych dań. Wypada jednak podkreślić, iż firmy cateringowe są również otwarte na nowe propozycje i często na życzenie zamawiającego podejmują się przyrządzenia indywidualnych kompozycji potraw.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]