Hotel dla zwierząt – Twój pies pod opieką doświadczonego petsittera

Hotel dla zwierząt to znakomita alternatywa dla właścicieli czworonogów. Planujesz wakacje i nie możesz zabrać ze sobą psa? Profesjonalny petsitter właściwie zadba o Twojego psa! Jakie usługi oferuje pet hotel?

Petsitterw Warszawie – indywidualna opieka nad psami

Posiadacze psów nie muszą już martwić się, co zrobić z najukochańszym pupilem w czasie urlopu lub służbowego wyjazdu. Hotel dla zwierząt w Warszawie oferuje wszechstronne usługi związane z opieką nad czworonogami. Doświadczona kadra pracowników zapewnia pupilom pełen wachlarz zabaw, a także czuwa nad ich bezpieczeństwem. Pet hotel dysponuje klimatyzowanymi, komfortowymi boksami. W ośrodku znajduje się do 8 oszklonych stanowisk, z których każde posiada na dole okno, dzięki czemu pies widzi, co dzieje się na zewnątrz. W psim hotelu każdy zwierzak jest traktowany w sposób indywidualny, zarówno pod względem kwestii zdrowotnych, jak i diety. Jest to doskonała propozycja dla osób, które chcą zapewnić zwierzęciu najlepszą opiekę na czas wyjazdu.

Hotel dla zwierząt – rozległy oferta

W hotelu pracują doświadczeni opiekunowie, którzy cechują się empatią oraz szacunkiem w stosunku do zwierząt i szybko reagują na różne potrzeby psów. Maksymalne bezpieczeństwo zwierząt gwarantują też monitorowane pomieszczenia. Czworonogi są regularnie wyprowadzane na spacery po pobliskich lasach, gdzie mają możliwość obcować z przyrodą. Nad ich harmonijnym rozwojem psów czuwa psycholog zwierzęcy – czworonogi mogą brać udział w zajęciach socjalizacyjnych. Posiłki są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego zwierzęcia. Hotel korzysta także z opieki weterynarza.