Jak rekomendowany fotograf Google pomoże w promocji firmy?

Na https://www.fotografsv.pl znajdziesz rekomendowany fotograf Google na miarę swoich potrzeb.

Spacery wirtualne po firmach stają się popularne, a wiele podmiotów coraz częściej zamawia przygotowanie takiego spaceru i umieszczenie go na wizytówkach Google. Opcja zdalnego zwiedzenia firmy przyciągnie wielu nowych klientów i zwiększy zyski naszego biznesu. Aby jednak wirtualny spacer był wysokojakościowy, jego przygotowanie powinno się zlecić rekomendowanemu fotografowi Google.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest zalecana przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszej firmie, jak również wykonania fotografii, które zostaną dodane w wizytówce Google. Nie jest to fotograf zatrudniony w Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia kryteria jakościowe Google i tym samym charakteryzuje się profesjonalizmem. Aby pozyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany zamieścić przynajmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (spełniających kryteria Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu fotografa Google mogą starać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego warto zdecydować się na fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego należy zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google, są jego niezaprzeczalne kompetencje. Osoba, która spełniła wymogi Google pod kątem jakości fotografii, na pewno potrafi wykonać wirtualne spacery Google Street View i rewelacyjne panoramy 360. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy niepoprawnie zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna także reguły wykonywania takich fotografii i samo zamówienie zrealizuje dokładnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera też firmy korzystające z jego oferty i może to być dobry początek długotrwałej oraz owocnej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też często więcej usług. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu fotografii czy wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu sporządzania spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam które ujęcia warto opublikować, wykonać materiały na pozostałe serwisy takie jak Facebook lub YouTube, doradzić nam podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google, jak również pomóc w jej weryfikacji – co jest sporym plusem.

Gdzie znaleźć fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w sieci, między innymi wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna szczegółowy spis, w którym po wybraniu miasta uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może dodatkowo legitymować się szczególnym logo, które informuje, iż dysponuje on odpowiednimi kwalifikacjami i jest specjalistą w zakresie tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]