Kto korzysta z usług detektywistycznych?

Usługi detektywistyczne cieszą się w Polsce coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw toczących się przed sądem, znaleźć bezcenne informacje na temat pracowników, jak również rodziny. Doświadczona agencja detektywistyczna świadczy kompleksowe usługi i umożliwia sprawdzenie m.in. zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, wierności partnera, warunków i sposobu pieczy nad małoletnim lub ustalenie źródeł dochodu. Agencje detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z obszaru nowych technologii czy prawa, dzięki którym zdobycie cennych danych staje się zdecydowanie łatwiejsze.

Kto najczęściej korzysta z usług firmy detektywistycznej?

Do firm detektywistycznych często zgłaszają się osoby pragnące wykazać niewierność małżonka i zaprezentować je w sądzie jako dowód w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się także sprawy dotyczące ustalenia pobytu małoletniego będącego ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Szerokie spektrum usług oferowanych przez profesjonalne biura detektywistyczne powoduje, że z ich umiejętności korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy, które potrzebują sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste szczególnie w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa) lub umów o zakazie konkurencji.

Biuro detektywistyczne – czemu warto zaufać profesjonalistom?

Agencja detektywistyczna dysponuje specjalistycznym sprzętem, który pozwala w efektywny i szybki sposób zdobyć niezbędne informacje. Są to m.in. profesjonalne kamery, lokalizatory GPS czy aparaty. Ich personel ma także biegłość w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport sporządzony przez detektywa to niepodważalny dowód, który można użyć w razie rozprawy sądowej.