Monitorowany parking przy lotnisku – udogodnienie dla turystów

Na http://tinyurl.com/vm22tj5 znajdziesz więcej szczegółów o parking lotnisko Balice Kraków.

Główne plusy lotów samolotem, które sprawiły, iż tego typu transport zdobył niebywałe uznanie, to komfort, szybkość i sposobność trafienia także w najbardziej oddalone zakątki naszego globu. Podróż, której elementem jest lot, wiąże się jednakże z drobnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest z całą pewnością problem dostania się do portu lotniczego – a niemało podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przejechać wiele kilometrów. Tak daleką trasę najwygodniej jest pokonać własnym autem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne kłopoty łączące się z dotarciem na lotnisko prywatnym samochodem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Utwardzony parking w Balicach – zarezerwuj miejsce przez internet

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód zaplanować swoją podróż tak, żeby do portu lotniczego dotrzeć własnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego w pobliżu samego lotniska. W czasie podróży nie muszą oczywiście martwić się o swój pojazd, ponieważ parking zapewnia jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą ochroniarze, a pomocniczą asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość rezerwacji online, dlatego nie musimy martwić się, że po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie na odstawienie samochodu. Cały teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niezmiernie istotne w czasie opadów deszczu bądź śniegu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – możesz liczyć na asystę jego obsługi

Decydując się na skorzystanie z usług oferowanych przez parking strzeżony w okolicy portu lotniczego możemy spodziewać się również licznych ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez trudności. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia sposobność skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Dodatkowo kierowcy mogą liczyć na pomoc obsługi parkingu w wielu sytuacjach, jak przykładowo ubytek powietrza w oponach albo rozładowanie akumulatora.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]