Organizacja hucznej imprezy – jak wybrać salę na 18 urodziny?

Potrzebujesz więcej wiadomości o sali na urodziny w Krakowie? Doskonale trafiłeś! Wejdź tu.

Zazwyczaj z okazji różnych rocznic, imienin czy urodzin nie organizujemy żadnych przyjęć z przyjaciółmi i krewnymi, uznając, że nie jest to potrzebne. Jednak zdarzają się takie kluczowe życiowe chwile, których właściwe uczczenie jest wręcz obligatoryjne, a pierwszym z nich jest bezspornie osiągnięcie pełnoletności, a więc tzw. “osiemnastka”.

Wybierasz salę na 18 urodziny – wybierz taką z dużą salą taneczną

Wraz z ukończeniem osiemnastu lat zachodzi mnóstwo zmian w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła nabywać i spożywać alkohol, brać udział w wyborach, może założyć biznes czy ubiegać się o posady urzędnicze. Jednak zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak odpowiedzialnych zagadnieniach – dla młodzieży najważniejsza jest sposobność urządzenia hucznej imprezy z przyjaciółmi. Opcją bywa zawsze kolejna „domówka”, jednak czy zabawa w domu będzie się szczególnie wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Oczywiście, że nie będzie. Więc lepszym rozwiązaniem jest zarezerwowanie lokalu na 18 urodziny. Często kilku przyjaciół decyduje się zorganizować wspólne przyjęcie z te okazji, co wymaga znalezienia odpowiednio pojemnej sali, lecz w tym samym czasie umożliwia ograniczyć jednostkowe koszty. Szukając miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na lokalach oferujących obszerną przestrzeń taneczną (ciężko bowiem jest wyobrazić sobie urodziny bez tańca), a także na lokalach, które współpracują z doświadczoną firmą cateringową, która zapewni pyszne dania imprezowe. Chciałbyś urządzić przyjęcie pod gołym niebem? Wynajmij salę na urodziny z możliwością skorzystania z ogrodu – w ciepłe miesiące można postawić w nim przestronny namiot i zorganizować zabawę z grillem.

O czym jeszcze należy pamiętać, kiedy organizujesz 18 urodziny?

Wszyscy mają świadomość, iż osiemnastka to zabawa, na której młodzi dorośli spożywają napoje alkoholowe. Powinno się z tej przyczyny obowiązkowo zadbać o to, żeby osoby niepełnoletnie, a wszak może ich być wiele wśród obecnych, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych napojów.

Szałowy wygląd sali także jest niesłychanie ważny, żeby goście kompletnie zanurzyli się w klimacie imprezy. Należy więc wybrać salę na urodziny, która zadba o ozdobienie przestrzeni według wskazówek solenizanta, jak również optymalnie rozstawi stoliki z przekąskami i napojami.

Jeśli już wspominamy o posiłkach, na zabawie urodzinowej rewelacyjnie sprawdzi się menu kanapkowe, bazujące na niedużych przekąskach “na raz”, które łatwo skonsumować bez konieczności siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dostosuje kartę dań zarówno do charakteru zabawy, jak i do potrzeb i budżetu klienta.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]