Organizacja przyjęć weselnych – zadbaj o wszystkie szczegóły

Jeżeli ciekawi Cię aktualna oferta sali weselnej w Krakowie, zajrzyj na palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni młodej pary i sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka miesięcy, a czasem nawet lat. Jeżeli narzeczeni zechcą zorganizować przyjęcie dla znacznej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybór odpowiedniej sali na wesele, w której goście spędzą ten uroczysty wieczór w komfortowych warunkach.

Miejsce na wesele – wybierz kompleksową obsługę

Szukając miejsca na wesele para młoda musi uwzględnić parę ważnych okoliczności. W pierwszej kolejności musi ustalić liczbę uczestników wesela, żeby być pewnym, iż w wybranej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć własne miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, by mieli salę taneczną. Ponadto narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od kościoła znajduje się dom weselny oraz czy dojazd do niego będzie prosty. Jeżeli na ślub zaproszeni są bliscy i przyjaciele z dalekich krańców Polski, trzeba szukać lokalu na wesele, w okolicy którego znajduje się rozbudowana baza hotelowa. Następną kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, czyli zamówienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej, przygotowanie menu i udekorowanie sali. Takie zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą wsparcie w zakresie całościowej organizacji zabawy weselnej.

A może pałac na wesele?

Narzeczeni z południa Polski, głównie z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zaplanować przyjęcie weselne w wyjątkowo malowniczym miejscu, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach biesiady weselne wyprawiane są od wielu dekad, a każde z nich ma olśniewającą oprawę. Pałac ma cztery pomieszczenia gotowe podjąć około 130 osób. Wesele może zostać zorganizowane także w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez mała ponad 300 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, iż umiejscowiony jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegów. Podróż orszaku weselnego z kościoła do Pałacu nie trwa zatem dłużej niż 40 minut.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]